info@centila.eu +421 (0) 910 788 653

Kto sme

Freelancing re-definovaný. Rozumieme Vám a preto to robíme inak.

Čo je náš primárny biznis:

  • Spoločnosť Centila je inovatívnym poskytovateľom služieb v oblasti informačných technológií a súvisiacich zdrojov.

Prečo si vybrať nás:

  • Sme mladí, dynamickí a obratní. K freelancingu a hľadaniu ľudských zdrojov pristupujeme ako pragmaticky, tak i ľudsky a individuálne.
  • Sme jedineční. Našimi medzinárodnými skúsenosťami sme skombinovali vlastnosti ako IT expertíza a ľudská individualita.
  • Máme vízie a jasne zadefinovaný cieľ. Plne maximalizovať pridané hodnoty pre klienta a aj pre freelancera. Našim osobitým prístupom robíme našich kandidátov lepšími a našich klientov spokojnejšími.

Náš tím

Náš tím nás robí jedinečnou spoločnosťou, keďže niesme HR špecialisti, ale ľudia priamo z IT branže. Vo vedení našej firmy sa nám podarilo skombinovať vlastnosti ako IT expertíza, individuálna práca s ľuďmi a osobné bohaté skúsenosti priamo z freelancingového sveta na Slovensku aj v zahraničí.

Michal
Zakladateľ / Head of IT

"So systémom freelancingu som sa oboznámil počas svojho dlhoročného pôsobenia na developerských pozíciach v oblasti Biznis Intelligence, DWH, a vývoja software. Mám skúsenosti s vývojom ako aj projektovým manažmentom.

Dohliadnem na to, aby mali naši kandidáti tie najprepracovanejšie technické skills v danom obore.”

Linda
Head of recruiting

"Do recruitingu prinášam individuálny prístup a osobnosť nehodnotím iba cez vymakané CV-čko. Nadväzujem profesionálno-priaťeľské vzťahy, ktoré vedú k obojstranne výhodnej a dlhodobej spolupráci.

Mám bohaté skúsenosti s mentoringom a coachingom. Vo finančnej oblasti sa cítim, ako ryba vo vode. Okrem pozerania seriálov sa zaujímam o psýchológiu a jej aplikovanie do poradenstva na rozvoj osobnosti a biznisu klienta.“

Rebeka
Head of sales

"Do IT sektoru som si to namierila ihneď po ukončení VŠ, kedy som som v Amsterdame dostala prácu analytičky v konzultačnej firme. Z pozície analytičky som sa vypracovala na pozíciu projektovej manažérky, ktorá mi otvorila brány do sveta freelancingu, kde na Slovenskom trhu vidím obrovský priestor pre skvalitňovanie. Mojim zámerom je ponúknuť klientovi kandidáta s najvyššou možnou pridanou hodnotou.”

Pre firmy

Ponúkame Vám viac.

  • Lepší placement: Jednoduchým vzorcom vytvárame plne fungujúcu synergiu. Našich kandidátov dôverne poznáme a Vašim projektom cez naše IT znalosti dokonale rozumieme.
  • Unikátni kandidáti: O našich freelancerov sa staráme a ponúkame im nadštandardné služby z každého aspektu. Spolu s Vašimi perspektívnymi príležitosťami im vytvárame podmienky, pre ktoré nemajú dôvod hľadať si projekty cez iné médiá.
  • Overená kvalita kandidátov: Interview pečatíme testovaním technickej zručnosti.

Pre kandidátov

Ponúkame Vám pridanú hodnotu.

  • Osobný prístup a tailoring na projekt: Na základe Vašich preferencií a predpokladov hľadáme tie najvhodnejšie projekty. Volíme spolupráce tak, aby ste boli s projektom plne stotožnený.
  • Couching a mentoring: Pozorne Vás počúvame, aktívne s Vami komunikujeme a o Vašom kariérnom posune nie len hovoríme, ale aj na ňom poctivo makáme.
  • Oddychujeme aj sa bavíme. Milujeme spoločné večere a teambuildingy. Okrem zmyslu pre humor, máme aj iné kultúrne benefity, o ktoré sa s Vami stále radi podelíme :)