info@centila.eu +421 (0) 910 788 653

Kto sme

Freelancing re-definovaný. Rozumieme Vám a preto to robíme inak.

Čo je náš primárny biznis:

  • Spoločnosť Centila je inovatívnym poskytovateľom služieb v oblasti informačných technológií a súvisiacich zdrojov.

Prečo si vybrať nás:

  • Sme mladí, dynamickí a obratní. K freelancingu a hľadaniu ľudských zdrojov pristupujeme ako pragmaticky, tak i ľudsky a individuálne.
  • Sme jedineční. Našimi medzinárodnými skúsenosťami sme skombinovali vlastnosti ako IT expertíza a ľudská individualita.
  • Máme vízie a jasne zadefinovaný cieľ. Plne maximalizovať pridané hodnoty pre klienta a aj pre freelancera. Našim osobitým prístupom robíme našich kandidátov lepšími a našich klientov spokojnejšími.

Náš tím

Náš tím nás robí jedinečnou spoločnosťou, keďže niesme HR špecialisti, ale ľudia priamo z IT branže. Vo vedení našej firmy sa nám podarilo skombinovať vlastnosti ako IT expertíza, individuálna práca s ľuďmi a osobné bohaté skúsenosti priamo z freelancingového sveta na Slovensku aj v zahraničí.

Michal
Zakladateľ / Head of IT

“So systémom freelancingu som sa oboznámil počas svojho dlhoročného pôsobenia na developerských pozíciach v oblasti Business Intelligence, DWH, a vývoja software. Mám skúsenosti s vývojom ako aj projektovým manažmentom.

Dohliadnem na to, aby mali naši kandidáti najlepšie technické zručnosti v danom obore.”

Tomáš
Key Account Manager

“Po niekoľkých rokoch v zahraničí, keď som pracoval na Cypre, v Nemecku a Londýne, som nadobudol skúsenosti v rôznych odvetviach.

Mojím cieľom je uplatniť svoje skúsenosti v IT odvetví a priniesť kandidátom na stôl tie najzaujímavejšie projekty.”

Alexandra
Recruiter

“Priateľský prístup a komunikácia sú moje silné stránky, ktoré využívam pri hľadaní vhodného kandidáta na projekt.

Recruiting je pre mňa ideálna cesta ako spojiť príjemné s užitočným a uľahčiť Vám hľadanie projektu, ktorý by Vám vyhovoval po každej stránke.”

Lucia
Recruiter

“V IT sektore som našla uplatnenie hneď po ukončení VŠ. Nastúpila som na pozíciu IT recruiter v spoločnosti Centila, ktorá mi poskytla obrovskú možnosť sebarozvoja.

Mojím cieľom je ponúknuť klientom spoločnosti navhodnejšieho kandidáta s čo najvyššou pridanou hodnotou. Čas mimo pracovného prostredia sa snažim využit čo najefektívnejšie a to cestovaním, ktoré mi prináša iný pohľad na život.”

Pre firmy

Ponúkame Vám viac.

  • Lepší placement: Jednoduchým vzorcom vytvárame plne fungujúcu synergiu. Našich kandidátov dôverne poznáme a Vašim projektom cez naše IT znalosti dokonale rozumieme.
  • Unikátni kandidáti: O našich freelancerov sa staráme a ponúkame im nadštandardné služby z každého aspektu. Spolu s Vašimi perspektívnymi príležitosťami im vytvárame podmienky, pre ktoré nemajú dôvod hľadať si projekty cez iné médiá.
  • Overená kvalita kandidátov: Interview pečatíme testovaním technickej zručnosti.

Pre kandidátov

Ponúkame Vám pridanú hodnotu.

  • Osobný prístup a tailoring na projekt: Na základe Vašich preferencií a predpokladov hľadáme tie najvhodnejšie projekty. Volíme spolupráce tak, aby ste boli s projektom plne stotožnený.
  • Couching a mentoring: Pozorne Vás počúvame, aktívne s Vami komunikujeme a o Vašom kariérnom posune nie len hovoríme, ale aj na ňom poctivo makáme.
  • Oddychujeme aj sa bavíme. Milujeme spoločné večere a teambuildingy. Okrem zmyslu pre humor, máme aj iné kultúrne benefity, o ktoré sa s Vami stále radi podelíme :)